Nauta Shiprepair yard

2015

01.04.2015

Assos w Naucie

Zbiornikowiec Assos (NUMER IMO: 9327449), pływający w barwach greckiego armatora Capital Ship Management, przechodzi właśnie remont w suchym doku SD I Stoczni Nauta.

15.02.2015

Zakończenie remontu jednostki m/f Polonia

Już drugi rok z rzędu miesiące zimowe to bardzo pracowity czas dla stoczniowców z Nauty. Wbrew opinii o tym, iż zima to w remontach statków martwy okres, doki i nabrzeża przy Czechosłowackiej są pełne! Co więcej, do gdyńskiej stoczni wpływają nowoczesne, zaawansowane technologicznie jednostki armatorów należących do czołówki firm żeglugowych.

15.01.2015

Położenie stępki pod "Don Ole"

W czwartek, 15 stycznia w Stoczni Nauta odbyło się położenie stępki oraz umieszczenie szczęśliwych monet pod sejner rybacki, który stocznia buduje na zamówienie Fitjar Mekaniske Verksted AS. Jest to szósta jednostka rybacka, która powstaje w Zakładzie Nowych Budów Stoczni Nauta. Don Ole trafi do zamawiającego w czerwcu 2015 r.

09.01.2015

Położenie stępki pod jednostkę badawczą

8 stycznia w Zakładzie Nowych Budów w Gdańsku odbyła się ceremonia położenia stępki połączona z umieszczeniem monety na szczęście na jednostce naukowo-badawczej, którą stocznia Nauta buduje dla Uniwersytetu w Goeteborgu.

05.01.2015

Nauta zbuduje jednostkę do obsługi wież wiatrowych

29 grudnia 2014 r. Nauta zawarła kontrakt z Havyard Ship Technology na budowę częściowo wyposażonej jednostki do obsługi wież wiatrowych. Statek będzie pracować na farmie Dudgeon, która powstaje u wybrzeży Norfolk w Wielkiej Brytanii.
Page 3 of 3 « Previous Next »
© Stocznia Remontowa Nauta. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i administracja eximius.pl